אודות

יש מושג שתמיד חוזרים אליו בזמן האחרון – הנורמלי החדש. זה יכול להיות שינוי עצום שאתה עושה לעסק שלך, כגון הוספה על זרם הכנסות חדש, או סגירת חטיבה שכבר לא מקבלת אתה מתלהב. או אולי זה שינוי קריירה או מקבל קידום שאת הצגתן; יש כבר למות בשבילה, אבל פוחדים פחד מוות של החברה כי אתה כבר מסר אותו. אולי אתה העברת, החל מערכת יחסים חדשה, מתארגן, או עובד על תוכנית כושר ובריאות.

בכל פעם שיש שינוי בחיינו, קריירה או עסק, נדמה לעתים קרובות מרתיע אותנו. אנחנו מסתכלים על השינוי הזה כאילו שזה הר ענק אך תלול, מפחיד, ולא מוכר. אין לנו מושג מה עומד בצד השני. אנחנו מנסים לדמיין איזה סוג של עמק עשוי להיות על O שם בצד, אבל זה יכול להיות פשוט יותר מדי מפחיד. כל מה שאנחנו יכולים לראות הוא כי הר ענק בדרך שלנו. אנשים רבים להתמקד יתר על הפרטים של מה זה ייקח סולם הר – ומזויפת עצמם החוצה, כך הם נשארים במקומם, ולמרבה הצער לא לעשות את הצעד הראשון.

חשוב על כל שינוי משמעותי בחיים, הקריירה שלך, או עסק. בהנחה שאתה בצד השני של השינוי, אתה חווה עכשיו מה שאני אוהב לכנות הנורמלית החדש שלך. זה פשוט נראה … בסדר לך עכשיו. אבל בשלב מסוים, זה היה לא נורמלי אותך בכלל. זה היה לגמרי לא מוכר, לא ברור, ולא ידוע.

בשלב מסוים כמה שנים לתוך העסק, אני נזכר איך זה היה להיות בצד השני לפני השקתי את העסק שלי. ואז אני פשוט גחכתי בחוסר אמון כי בנקודת זמן זו, הייתי בצד השני – בעמק של הנורמה החדשה שלי. וכל פתאום, זה לא נראה כמו כזה עניין גדול. בטח, אני זוכר את כל העבודה שהוא לקח. אני זוכר את כל החששות כי הייתי צריך להתגבר. אני לא מנסה להקל בזה הראש, אבל מגיא הנורמלי החדש שלי, זה פשוט נראה כמו מה שהוא היה אמור להיות, במיוחד מנקודת המבט של מחפש דרך המראה. במובנים מסוימים, זה היה קשה עוד להעלות באוב את הרגשות של עמידה לפני כי לפני הר שנים.

זה בדיוק מה שקורה כשאנחנו חוצים את ההרים בין נורמלי הישן שלנו והנורמלי החדש שלנו. רוב האנשים היו קוראים לזה תקופה של הסתגלות. כבר אחרי שאתה להסתגל לשינוי שלך כי אתה מקבל סוף סוף להתענג על העמק של הנורמה החדשה. וזה קורה לעתים קרובות כאשר אנחנו מסתכלים אחורה עם משקפיים ורודים. היזהר שלא לעשות את זה. אל תשכחו את כל התכנון והעבודה קשה שנדרש כדי להביא אותך לשם. אני לא מנסה לגמד את השינוי או שינוי שאתה לעבור. אני רק מנסה להזכיר לך שאם אתה מביט הר ענק ואתה לא יכול אפילו לדמיין כמה אתה הולך לקבל את הצד השני של זה, זוכר את כל הפעמים כשאתה מדורג בהצלחת הר העבר. זוכר איך זה מרגיש להיות בעמק של הנורמה החדשה. ואז לקבל נעלי הליכה שלך על, ולעשות את הצעד הראשון.

התגובות סגורות